HaberNedir?ÖneriSosyal Medya

YouTube Videolarını İndirebileceğiniz Çok Kullanışlı 10 Uygulama

YouTube, birçoğumuzun severek kullandığı platformlardan biri. Hemen her gün bu platforma girip binlerce içerik arasından dilediğimizi izleyerek keyifli vakit geçiriyoruz. Bazen internetimiz olmadığı zaman da çeşitli videolar izlemek istiyoruz fakat YouTube Premium üyeliği olmadığı durumlarda bu olanaksız hale geliyor.

YouTube videolarını indirebileceğiniz bazı uygulamalar bulunuyor. Bu sayede dilediğiniz videoyu indirerek istediğiniz zaman istediğiniz yerde çevrimdışı bir şekilde izleyebilirsiniz. Şimdi gelin YouTube videolarını indirebileceğiniz 10 Uygulamayı birlikte inceleyelim.

YouTube Videolarını İndirebileceğiniz 10 Uygulama

YouTube platformunda beğendiğiniz, severek takip ettiğiniz kanalların videolarını indirerek çevrimdışı bir şekilde izlemeniz mümkün. Bunun için birçok program bulunuyor. Şimdi bu programları tek tek inceleyelim.

  • YouTube Go
  • By Click Downloader
  • Vidd.ly
  • KEEPVid
  • SuperParse
  • YouTube-dl
  • Y2mate
  • FileConverto
  • iTube HD Video Downloader
  • SnapTube

Youtube Go

YouTube platformunda istediğiniz videoyu indirmenizi sağlayan program olan YouTube Go, tamamen ücretsizdir. Google tarafından üretilen bu uygulama sayesinde videoları indirebilir, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Mobil cihazlarda YouTube’a kolay erişim sağlama amacıyla geliştirilmiş bu uygulamaya Google Play Store’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

By Click Downloader

By Click Downloader, popüler tarayıcılar ile son derece uyumlu bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulama ile yalnızca YouTube’dan değil Vimeo, Instagram, SoundCloud, Facebook, Twitter gibi birçok uygulamadan da istediğiniz videoları indirebilirsiniz. En iyi ve en güvenli video indirme programlar arasında yer alan By Click Downloader ile MP3, oynatma listeleri de dahil olmak üzere birçok içeriği indirebilirsiniz. Bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Vidd.ly

Vidd.ly uygulaması, son derece hızlı ve güvenilir video indirmeyi vaad eden, pek çok farklı platform üzerinden de video indirmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Bu uygulama ile videolar MP4 formatında değil, MP3 formatında da indirebilirsiniz. Kalite konusunda rakiplerinden ayrılarak açık ara fark yaratan Vidd.ly, 8K çözünürlüğü bulunan videoları bile hızlı bir şekilde indirebiliyor. Bu indirme hızının sizin internetinize bağlı olarak değişebildiğini de göz önünde bulundurmanız gerekir.

KEEPVid

KEEPVid ile hızlı ve güvenli bir şekilde video indirebilirsiniz. Başta YouTube olmak üzere birçok sosyal platformda izlemek hatta paylaşmak istediğiniz videoları KEEPVid uygulaması ile cihazınıza indirmeniz mümkündür. Videoları MP3, MP4 ve WEBM formatında indirebilirsiniz. KEEPVid ile 4K videoları bile hızlı bir şekilde indirmeniz mümkündür. Bu uygulama da tamamen ücretsiz olması sebebiyle çok seviliyor.

SuperParse

Kolay kullanım sağlayan kullanışlı arayüzü ile dikkat çeken SuperParse uygulaması, en geniş indirme kaynağı desteği sunması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Aradığınız her videoyu bulabildiğiniz bu uygulamada, aklınıza gelen her platformda aklınıza gelen her videoyu çok kolay bir şekilde bulup indirebilirsiniz. Bu uygulamanın tek olumsuz yanı indirdiğiniz videoların maksimum 720p HD görüntü kalitesine sahip olması olarak görünüyor.

YouTube-dl

Düşük boyutlu ve çok az yer kaplayan bir uygulama olan YouTube-dl, Windows, MacOS ve Linux işletim sistemleri ile entegre bir şekilde çalışır. Diğer video indirme uygulamalarına göre daha karmaşık bir arayüze sahip olan bu uygulama, birçok kullanıcının en sevdiği uygulamaların arasında yer alıyor. Karmaşık olması gözünüzü korkutmasın. Kısa bir süre sonra komut sisteminin nasıl çalıştığını çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Y2mate

Y2mate, diğer uygulamalar gibi her platformda bulunan videoları indirme özelliğine sahip değil. Yalnızca YouTube platformunda bulunan videoları indirmenize imkan sağlıyor. Y2mate ile YouTube dışında bir platformdan video indirme işlemi gerçekleştirmeniz mümkün değil. Fakat bu uygulamanın en sevilen özelliği hiçbir reklam ile karşılaşmanız. Reklamsız bir şekilde video indirmenizi sağlayan Y2mate, sezgisel bir arayüze sahip olması ile de dikkatleri üzerine çekiyor. MP4, M4V, 3GP, WMV, FLV, MO, MP3, WEBM formatlarından dilediğinizi seçerek bu formatlarda video indirebilirsiniz.

FileConverto

FileConverto uygulaması ile ücretsiz ve hızlı bir şekilde dilediğiniz platformdan reklamsız bir şekilde video indirebilirsiniz. Videoları dilerseniz MP4 formatında dilerseniz de yalnızca ses olacak şekilde MP3 formatında indirebilirsiniz. Video indirmenin yanı sıra video birleştirme, video sıkıştırma gibi özellikleri de bulunan FileConverto, tüm işlemleri ücretsiz bir şekilde sunuyor. Bu özelliği de onu rakiplerinden öne geçiriyor. 

iTube HD Video Downloader

YouTube, Vimeo, Facebook, Twitter gibi popüler sosyal medya uygulamalarından istediğiniz videoyu cihazınıza indirmeyi sağlayan bir başka uygulama ise iTube HD Video Downloader. Her platformdan video indirebileceğiniz bu uygulama, size çoklu dil seçeneği ve altyazı seçeneği sunuyor. Son derece kaliteli bir video indirme vaad eden iTube HD Video Downloader, ücretsiz sürümü ile de dikkat çekiyor. 

SnapTube

SnapTube, kullanıcı dostu arayüzü ile kolay bir kullanım sağlayan bir video indirme programıdır. Bu program ile tüm sosyal medya platformlarında yer alan videoları kolaylıkla indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu program ile video indirmenin yanı sıra oynatma listesi oluşturabilir, MP3 formatında ses de indirebilirsiniz. Son derece güvenli olan SnapTube ile yüksek kalitede video indirebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu