GündemNedir?Sosyal Medya

Netflix Filmleri Mart 2022

En popüler dizi film izleme platformları arasında yer alan Netflix, hayran kitlesini gün geçtikçe büyütüyor. Özgün içerikleri ve dikkat çekici yapımları sayesinde en çok konuşulan ve araştırılan platformlardan biri oluyor. Netflix, 2022 yılının Mart ayında da adından sıkça söz ettirecek yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam edecek gibi görünüyor. Birbirinden iddialı yapımların bulunduğu Netflix Mart takvimi geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Bu takvimde uzunca bir süredir beklenen Pera Palas’ta Gece Yarısı isimli Türk yapımı dizi de bulunuyor. Gelin hep birlikte Netflix’in Mart 2022 takviminde yer alan dizi ve filmleri inceleyelim.

Netflix Filmleri Mart 2022

 • The Guardians of Justice 1.Sezon
 • Gelmiş Geçmiş En Kötü Oda Arkadaşı (Worst Roommate Ever) 1.Sezon
 • En Soğuk Düşman (Against the Ice)
 • Savage Rhythm 1.Sezon
 • Pera Palas’ta Gece Yarısı
 • Cennette Yaşam Savaşı: Bir Aile Masalı (Surviving Paradise: A Family Tale)
 • The Parisian Agency: Exclusive Properties 2.Sezon
 • Kaçamak (The Weekend Away) 
 • Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi (An astrological Guide for Broken Hearts) 2.Sezon
 • Andy Warhol Günlükleri (Andy Warhol Diaries)
 • The Last Kingdom 5.Sezon
 • The Adam Project
 • Kaçak Vegan: Şan.Şöhret.Şaibe (Bad Vegan: Fame.Fraud.Fugitives)
 • Kurtarma Köpeği Ruby (Rescued by Ruby)
 • Kara Yengeç (Black Crab)
 • Düşeş (Windfall)
 • Twenty Five Twenty One 1.Sezon
 • Forecasting Love & Weather 1.Sezon 
 • Bridgerton 2.Sezon
 • Johnny HallyDay: Doğuştan Star (Johnny HallyDay: Beyond Rock) 1.Sezon

The Guardians of Justice 1.Sezon

Gerilim dizilerini sevenlerin vazgeçilmezi olacak The Guardians of Justice, 1 Mart 2022 tarihinde Netflix’te yerini alacak. Bu dizi, türlü sorunlarla başa çıkmaya çalışan bir süper kahraman grubunun liderinin bir anda kendini yok etmesiyle birlikte hem dünyadaki kötülükle hem de düşmanlarıyla mücadele etmek zorunda kalan bir grubun hikayesi anlatıyor. Dizi ilk sezonu ile Netflix seyircilerine merhaba diyecek. 

Gelmiş Geçmiş En Kötü Oda Arkadaşı (Worst Roommate Ever) 1.Sezon

Arınma Gecesi ve Kapan gibi efsane filmlerin yapımcısı Jason Blum, şimdi de karşımıza harika bir suç-gerilim belgeseli ile çıkıyor. Gerçek hayattan alınan hikayelerin anlattığı belgesel 1 Mart 2022 tarihinde izleyenler ile buluşacak. Bu belgesel dizide akıllara durgunluk veren, korkunç ve gerilim dolu hikayeler seyirciye aktarılacak. 

En Soğuk Düşman (Against the Ice)

Netflix, kitapta uyarlanan filmler serisine büyük bir hızla devam ediyor. En Soğuk Düşman, Grönland’ın uçsuz bucaksız topraklarında kayıp olan bir haritayı aramak amacıyla yola çıkan iki adamın gerilim ve heyecan dolu hayatta kalma savaşını konu alıyor. Film, 1909 yılında gerçekleşen bir kutup gezisinden ilham alarak çekildi. Filmin başrollerinde Game Of Thrones dizisinden tanıdığımız ünlü oyuncu Nikolaj Coster-Waldau ve Peaky Blinders dizisinde rol alan Joe Cole yer alıyor. Film, 2 Mart 2022 tarihinde platformda yer alacak. Film 1 saat 43 dakika uzunluğa sahip.

Savage Rhythm 1.Sezon

Hırsları ve başarıları ile birbirine rakip olan ve tehlikeli yollara giren Kolombiyalı iki dansçının macera ve drama dolu hikayesinin konu edildiği dizi, 2 Mart 2022 tarihinde Netflix’te yer alacak. Dizi, ilk sezonu ile seyircinin beğenisine sunuluyor.

Pera Palas’ta Gece Yarısı

Uzun zamandır merakla beklenen bir yapım olan Pera Palas’ta Gece Yarısı, 3 Mart 2022 tarihinde Netflix’te yer alacak. Efsane yapımlarda yer almış olan ünlü oyuncu Hazal Kaya, Engin Hepileri, Tansu Biçer ve Aşk 101 dizisinin yıldızı Selahattin Paşalı’nın başrollerini paylaştığı dizi,uzun zamandır büyük bir heyecan ile bekleniyordu. Dizi, tarihi Pera Palas’ta yazı yazarken bir anda geçmişe giden gazeteci Esra’nın sürükleyici hikayesini konu ediyor. 

Cennette Yaşam Savaşı: Bir Aile Masalı (Surviving Paradise: A Family Tale)

Doğa ile ilgili belgeselleri sevenlerin dikkatini çekecek olan bu yapımda, doğada geçen yaşam mücadeleleri anlatılıyor. 3 Mart 2022 tarihinde platformda yerini alacak olan bu belgesel, 1 saat 19 dakika uzunluğuna sahip. 

The Parisian Agency: Exclusive Properties 2.Sezon

Bir Reality dizi olan The Parisian Agency: Exclusive Properties, Fransa’daki emlak sektörünü derinlemesine inceliyor. Dizinin 2. Sezonu, 3 Mart 2022 tarihinde sevenleri ile buluşacak. 

Kaçamak (The Weekend Away) 

Sarah Alderson’un romanından uyarlanan Kaçamak, kız kıza seyahat eden iki arkadaştan birinin bir anda kaybolmasını anlatıyor. İpuçları peşinde koşan baş kahraman Beth, gerilim ve heyecan dolu anlar yaşıyor. Film, 3 Mart 2022 tarihinde platformda yerini alacak. Kaçamak, 1 saat 31 dakika uzunluğuna sahip. 

Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi (An Astrological Guide for Broken Hearts) 2.Sezon

İlk sezonu ile beğenileri üzerine toplayan Kırık Kalpler İçin Astroloji Rehberi, 2.sezonu ile eğlendirmeye devam edecek. Romantik komedi dizilerini sevenler için harika bir dizi olan bu yapım, kalbi kırık bir genç kızın Astroloji ile ilgilenerek yaşadığı komik anları konu ediyor. Dizi, 8 Mart 2022 tarihinde  2.Sezonu ile Netflix’te olacak.

Andy Warhol Günlükleri (Andy Warhol Diaries)

Dünyaca ünlü ressam Andy Warhol, 1968 yılında bir silahlı saldırıya uğrar. Bu silahlı saldırıdan sonra her anını not etmeye ve günlük tutmaya karar verir. Andy Warhol Günlükleri, bu ressamın her anına ve büyük sırlarına ışık tutan bir belgesel olarak karşımıza çıkıyor. Bu dikkat çekici belgesel dizi 9 Mart 2022 tarihinde Netflix platformunda yerini alacak. 

The Last Kingdom 5.Sezon

Dönem dizilerini sevenler için vazgeçilmez bir yapım olan The Last Kingdom, büyük krallıkların macera ve heyecan dolu tarihlerini, savaşlarını konu ediyor. İlk 4 sezonu ilgi ile takip edilen dizinin 5.Sezonu final sezonu olarak belirlendi ve 9 Mart 2022 tarihinde platformda sevenleri ile buluşacak.

The Adam Project

Bilim kurgu ve komedi sevenler ekran başına. The Adam Project sizleri güldürmek için 11 Mart 2022 tarihinde Netflix’te olacak. Ünlü oyuncu Ryan Reynolds filmin başrolünde yer alıyor. Film, yanlışlıkla 2022 yılına ışınlanan bir adamın 12 yaşındaki bir çocukla işbirliği yaparak geleceği kurmasını anlatıyor. Bu eğlence dolu film, 1 saat 46 dakika uzunluğa sahip.

Kaçak Vegan: Şan.Şöhret.Şaibe (Bad Vegan: Fame.Fraud.Fugitives)

Ünlü bir vegan restoran işletmecisinin, kötü şöhretli bir adam ile yollarının kesişmesiyle değişen hayatını aktaran bu belgesel, suç belgesellerini sevenlerin ilgisini çekecek. İnanılması güç gerçek bir öykünün anlatıldığı bu belgesel, 16 Mart 2022 tarihinde yayına girecek.

Kurtarma Köpeği Ruby (Rescued by Ruby)

İçinizi ısıtacak sıcacık bir aile filmi olan Kurtarma Köpeği Ruby, bir polis ile bir K-9 köpeğinin duygusal ve samimi hikayesini anlatıyor. Film, 17 Mart 2022 tarihinde Netflix’te yerini alacak. Eğlence dolu bu aile filmi 1 saat 30 dakika uzunluğuna sahip.

Kara Yengeç (Black Crab)

Kitaptan uyarlanan filmlerden bir diğeri olan Kara Yengeç, savaş sonrası bir dünyada geçiyor. Filmde kızını kurtarmak isteyen, gönülsüz bir askerin hikayesi konu oluyor. Bu askerin zorlu mücadelesinin anlatıldığı gerilim filmi, 18 Mart 2022 tarihinde izleyici ile buluşacak. Film 1 saat 53 dakika uzunluğa sahip.

Düşeş (Windfall)

Dünyaca ünlü bir milyarderin boş evine gizlice giren bir adam, o eve milyarderin ve eşinin gelmesi ile köşeye sıkışır. Durum kontrolden çıkar ve iki taraf için de değişik duygular içeren gerilim ve macera dolu dakikalar başlar. Düşeş, kadrosunda Lily Collins, Jason Segel gibi ünlü isimleri barındırıyor. Film, 18 Mart 2022 tarihinde Netflix’te yer alacak. Filmin uzunluğu tam 1 saat 32 dakika.

Twenty Five Twenty One 1.Sezon

Hayallerinden vazgeçen genç bir eskrimci ile yaşamında yeni sayfalar açmak isteyen bir genç adamın tanışması hayatlarını tamamen değiştirir. Drama dizilerini sevenler için harika bir yapım olan Twenty Five Twenty One, ilk sezonu ile 19 Mart 2022 tarihinde izleyiciler ile buluşacak.

Forecasting Love & Weather 1.Sezon 

Birbirleri ile çok farklı hayatlar yaşayan iki iş arkadaşının aşk hayatını konu eden bu romantik komedi dizisi, ilk sezonu ile ekran hayatına merhaba diyor. Dizinin ilk sezonu 20 Mart 2022 tarihinde Netflix platformunda yerini alacak. 

Bridgerton 2.Sezon

İlk sezonu ile büyük bir hayran kitlesi kazanmayı başaran ve çok konuşulan Bridgerton, 2. Sezonu ile 25 Mart 2022 tarihinde sevenleri ile buluşacak. 

Johnny HallyDay: Doğuştan Star (Johnny HallyDay: Beyond Rock) 1.Sezon 

Dünyaca ünlü besteci Johnny HallDay, dikkat çekici hayat hikayesi ile bir belgesele konu oluyor. Yıldız bestecinin hayatının ve sırlarının ve başarılarının anlatıldığı mini belgesel, hayranları tarafından merakla beklenen bir yapımdı. Bu belgesel 29 Mart 2022 tarihinde izleyici ile buluşuyor. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu