GündemSosyal MedyaYaşam

Netflix Filmleri Aralık 2021

Netflix, çoğumuzun büyük bir ilgiyle takip ettiği, en çok kullanılan platformlardan biri olma özelliğini koruyor ve kullanıcılarını her geçen gün arttırıyor. Hemen hepimiz Netflix’in aylık programlarını büyük bir merakla takip ediyoruz. Beklediğimiz dizilerin yeni sezonlarını ya da uzun zamandır fragmanını izleyerek heyecanlandığımız filmleri, belgeselleri Netflix aracılığıyla izliyoruz. Netflix, farklı içerikleri ve birbirinden farklı yapımları ile 2021 yılına da damgasını vurdu. Herkesin merakla beklediği Aralık 2021 takvimini de açıkladı.Hayranlarının merakla beklediği La Casa De Papel final bölümleri ile Aralık ayında Netflix’te olacak. La Casa De Papel’in yanı sıra merakla beklenen bir başka Netflix yapımı olan The Witcher da 2.sezonu ile platformda yerini alacak. Her ay olduğu gibi bu ay da Netflix’te birbirinden güzel ve yaratıcı dizi ve filmler izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Netflix’te Aralık 2021’de yayına girecek dizileri ve filmleri sizler için detaylı bir şekilde araştırdık.

Yeşil Yılan ( Green Snake)

Asya yapımı aksiyon filmlerini sevenler için Aralık ayında Netflix’te harika bir içerik olacak! O da Yeşil Yılan! Yeşil Yılan distopik bir evreni anlatıyor. Distopya sevenler için harika bir fırsat  olan Yeşil Yılan filminde seyirciler kendilerini, kız kardeşini Fahai isimli tehlikeli bir insandan koruma isteyen Xiao ile fantastik ve aksiyon dolu bir maceranın içerisinde buluyor. Xiao kız kardeşini bu tehlikeden korumak isterken kendini bir anda bambaşka bir şehirde buluyor ve burada geçmişini bilmeyen çok gizemli bir adamla tanışıyor. Yeşil Yılan 1 Aralık’ta Netflix platformunda yerini alacak. Film 2 saat 13 dakika sürüyor. 

Lost In Space

2018 yılında Netflix’te ilk sezonu yayınlanan Lost In Space, 3. sezonu ile Netflix kullanıcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. Netflix’te yayınlanacak olan Lost In Space, yepyeni maceralar ile dolu sezonuyla seyirciler tarafından merakla bekleniyordu. Seyircilerin bu bekleyişi 1 Aralıkta son bulacak. Yabancı oldukları bir gezegene iniş yapan Robinson Ailesinin tehlikelerle dolu gezegenden kaçış öykülerinin anlatıldığı Lost In Space dizisinin üçüncü sezonunda da macera ve aksiyon dolu anlar seyircileri bekliyor. Dizinin 3. sezonunda Robinson ailesi tekrar buluşarak mücadeleye devam ediyor. Bu mücadele sırasında onları zorlu yeni yollar bekliyor.

The Power Of The Dog

The Power Of The Dog, drama türünde seyircilerin dikkatine çekecek ve şimdiden konuşulmaya başlanmış filmlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Thomas Savage’ın 1967 yılında yayımlanan The Power Of The Dog kitabından uyarlanan film bir aile dramını gözler önüne seriyor. Filmde baskıcı fakat çok karizmatik bir çiftlik sahibinin hayatı anlatılıyor. Bu çiftlik sahibi baskıları ile oğlunu ve eşini adeta hayata küstürür. Fakat uzun süredir saklanan sırların ortaya çıkması ile hayat hiçbir zaman eskisi gibi olmayacaktır. The Power Of The Dog, senaryosu ile birçok kişiden tam not aldı. Kuvvetli senaryosunun yanı sıra yıldızlar geçidini andıran kadrosu ile de takdirleri topladı. Benedict Cumberbatch, Kirsten Dunst gibi efsane isimleri kadrosunda bulunduran film 1 Aralıkta Netflix’te olacak. The Power Of The Dog filmi 2 saat 8 dakika süreye sahip.

JoJo’s Bizarre Adventure

JoJo’s Bizarre Adventure Netflix’in merakla beklenen biri daha! Dizinin 5. Sezonu 1 Aralıkta platformda olacak. Dizi, sevgilisi ile çıktığı yolculukta kaza yapan bir gencin tuzağa düşürülmesini ve ardından ‘Akvaryum’ adı verilen yüksek güvenliği bulunan bir cezaevinde 15 yıl boyunca mahkum edilmesi üzerine işleniyor. Mahkum olduğu sırada babasının verdiği kolye sayesinde farklı güçleri fark ediyor. Dizinin ilk sezonları büyük bir ilgi ile takip edildi. Uzun soluklu bu dizi Japonya Medya Sanatları Festivalinde Manga Büyük Ödülünün de içerisinde bulunduğu birçok ödüle layık görüldü.

Single All The Way

Netflix’te Aralık ayı Noel ayı! Aralık ayının içeriğinde bir Noel filmi de bizleri bekliyor: Single All The Way! Single All The Way bütün dertlerinden uzaklaşıp, eğlenceli dakikalar geçirmek isteyen ve Noel filmlerini çok seven kullanıcılara hitap ediyor. 2 Aralıkta Netflix platformunda olacak olan Single All The Way, müzmin bekar olarak adlandırılan ve evlilik baskısını üzerinde hisseden Peter ile en iyi arkadaşı olan Nick’in Noel tatilini anlatıyor. Arkadaşı Nick’ten onun sevgilisiymiş gibi davranmasını isteyen Peter’in ailesi ile arasında geçen diyaloglar ve komik olaylar bu filmde izleyicileri bekliyor. Film 1 saat 41 dakika uzunluğuna sahip.

Kırık Kaset

Soğuk kış ayında iç ısıtan bir aile filmi daha 3 Aralıkta Netflix’te olacak: Kırık Kaset! Aile bireylerini kaybetmiş ve sıra dışı olması sebebiyle dikkatleri üzerine çeken Beverly Moody, bir gün ebeveynlerinin hazırladığı bir karışık kaset buluyor ve film burada heyecan verici olmaya başlıyor. Beverly, bu kasetin ailesi ile ilgili bilgiler verici olduğunu düşünerek bu kasetin içeriğini araştırmaya koyuluyor. Bu araştırmada da en büyük desteği her şeye karşı olan müzik dükkanı sahibi ve yeni arkadaşı Anti oluyor. Birçok engel ile karşılaşsa da vazgeçmeyen Beverly, eğlenceli ve duygusal bir macera yaşıyor. Küçük bir kızın hikayesini anlatan bu film 1 saat 34 dakika sürüyor.

La Casa De Papel

Belki de en çok beklenen dizi olan La Casa De Papel, 3 Aralık günü Netflix’te heyecanlı takipçileri ile buluşacak! Her sezon hatta her bölüm heyecanın tırmandığı, dünyada popüler olan, hemen herkesin büyük bir heyecanla izlediği, her yaştan hayran grubu olan La Casa De Papel 5. sezonunun 2. kısmı ile Netflix’te olacak. Büyük bir çıkmaza giren profesörün zor seçimleri ile dolu olan bu sezon da macera ve heyecan dolu bölümler seyircisini bekliyor olacak! Dizinin final sezonu olması da diziyi merakla bekleyen seyircileri heyecanlandıran bir başka unsur oluyor!

Voir: Filmlerin Gücü

Sinema tutkunlarını ekran başına kilitleyecek bir belgesel dizi olan Voir: Filmlerin Gücü, 6 Aralıkta Netflix kullanıcılarına sunulacak. Bu belgeselde sinema tutkunu olan kişiler, kendileri için unutulmaz ve iz bırakmış sahneleri inceliyor. Görsel deneyimler ile filmlerin belli sahnelerinin analiz edildiği bu belgesel, film analizi ile ilgilenen ya da filmlerin unutulmaz sahnelerini inceleyen kişilerin fazlasıyla dikkatini çekecek!

Carolin Kebekus: The Last Christmas

Almanya’nın Noel temalı ilk stand-up gösterisi olma özelliğine de sahip olan Carolin Kebekus: The Last Christmas 8 Aralıkta Netflix platformunda izleyicileri ile buluşacak. Bu stand-up gösterisinde ünlü komedyenlerden biri olan Carolin Kebekus, Noel teması ile izleyicileri güldürüyor. Noel ve komediyi bir arada sevenler bu stand-up gösterisini kaçırmamalı!

Asakusa Kid

Asakusa Kid, Takeshi Kitano’nun anılarından uyarlanarak sinemaya aktarılmış bir film olarak karşımıza çıkıyor. Bu filmde yaşayan efsane olan Takeshi Kitano’nun anılarına, zor günlerine, hayallerine,aşkına ve başarısızlıklarına yer verilmiş. Drama seven seyirciler için müthiş bir yapım olan Asakusa Kid, 9 Aralıkta Netflix platformunda yerini alacak. Filmin süresi 2 saat 3 dakika!

The Unforgivable

Netflix’in dram filmlerinden biri daha olan The Unforgivable, işlediği cinayet suçu nedeniyle hapis yatan ve sonrasında tahliye olan bir kadının topluma yeniden girişini anlatıyor. Cinayet suçlusu olarak bilinen Ruth Slater, onu affetmeyi reddeden toplumla başa çıkmaya çalışırken aynı zamanda kardeşini aramak için yola koyuluyor. Filmin başrolü ise herkesin yakından tanıdığı ve çok sevdiği Sandra Bullock! The Unforgivable, 10 Aralıkta seyircisi ile buluşacak. 1 saat 54 dakika süren bu film, seyircisini bir hayli etkileyecek gibi görünüyor.

Saturday Morning All Star Hits

Animasyondan vazgeçemeyen yetişkinlere özel olarak tasarlanmış bir içerik 10 Aralıkta Netflix’te olacak: Saturday Morning All Star Hits! Çocukluğumuzun vazgeçilmez haftasonu keyfi olan eski çizgi filmlerin büyülü dünyasında bir yolculuğa çıkaran bu dizi ilk sezonu ile platformda olacak. Dizinin seslendirmelerini ise Emma Stone ve Paul Rudd yapıyor!

Bekle Bizi Vahşi Doğa

Netflix yapımı animasyonlara bir yenisi daha ekleniyor o da Bekle Bizi Vahşi Doğa! İnsanlar tarafından bir canavarmış gibi göründüğünü düşünen ve bundan fazlasıyla sıkılan bir sürüngenin hayvanat bahçesinden kaçışını konu eden bu animasyon film 10 Aralıkta Netflix’te olacak. Kendi dünyaları olan vahşi doğaya dönmek isteyen hayvanların hikayesi ile hem animasyon yoluyla eğlence sağlanıyor hem de bu film kendin olmayı seç mesajını veriyor!

Aranyak

Gerilim dizisi sevenler için yepyeni bir içerik olan Aranyak, ilk sezonu ile 10 Aralıkta seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Bu gerilim dizisinde birbirinden çok farklı olan iki polis memurunun maceraları anlatılıyor. İki ayrı uçta yaşayan bu polis memurları şüpheli bir cinayetin peşine düşüyor ve buldukları kanıtlar ile her geçen gün daha da karmaşık hale gelen olayları çözmeye çalışıyor!

Gelecek Günlüğü

14 Aralıkta Netflix’te yer alacak olan Gelecek Günlüğü, birbirini tanımayan iki kişinin kendilerine verilen senaryo gereği bir aşk hikayesini canlandırmasını konu ediyor. Oyuncuların kendi cümleleri ile senaryoya yön verdiği bu dizide, yarı kurgusal olan aşk bir anda gerçeğe de dönüşebiliyor!

The Hand Of God

Etkileyici ve sürükleyici bir dram filmi olan The Hand Of God, Fabietto isimli gencin hayat hikayesinden yola çıkıyor. Bu gencin 1980’li yıllarda Napoli’de futbola duyduğu sempatinin peşinden giderken yaşadığı aile dramı ve onu yönetmen olmaya sürükleyecek hayat hikayesi seyircilere duygusal bir şekilde aktarılıyor. Film 15 Aralıkta Netflix platformunda yerini alacak. The Hand Of God, 2 saat 10 dakika uzunluğuna sahip!

Kaliforniya’da Noel: Şehir Işıkları

Romantik komedi ve Noel temasını bir arada buluşturan Kaliforniya’da Noel: Şehir Işıkları, 16 Aralıkta platformdaki yerini alacak. İlişkilerinin ilk yıllarında ve mutlu olan bir çiftin ailevi sorunlar nedeniyle aşklarının büyük bir sınava girdiği bu filmde hem komediyi hem de aşkı aynı anda bulmak mümkün oluyor. Film 1 saat 47 dakika sürüyor.

The Witcher

Merakla beklenen bir başka Netflix dizisi olan The Witcher, 2.sezonuyla 17 Aralıkta seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Heyecan dolu bu dizide mutasyona uğramış canavarlar ve bu canavarlarla mücadele eden kahramanlar yer alıyor!

Emily in Paris

Emily in Paris de 2.sezonu ile 22 Aralıkta Netflix’te olacak. İlk sezonda kendisini çok farklı bir aşk üçgeninde bulan Emily, bu sezonda da Paristeki arkadaşlarına uyum sağlamaya başlıyor. Şehirle başa çıkmak isteyen ama hala büyük çaplı zorluklar yaşayan Emily ve hikayesi bu sezonda da seyircilerin ilgisini çekecek!

Cobra Kai

Cobra Kai de 4. Sezonu ile 31 Aralıkta Netflix platformunda olacak. Büyük bir ilgi ile takip edilen bu dizide yepyeni maceralar seyircilerini bekliyor olacak!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu