Nasıl YapılırNedir?Teknoloji

Exxen İptal Etme: Exxen Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Exxen, yayın hayatına başladığı günden bu yana ilgiyle takip edilen bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Birbirinden farklı ve ilgi çekici içerikleri ile binlerce kullanıcıya hitap eden Exxen, üye sayısını da her geçen gün artıyor. Fakat Exxen platformunun bazı üyeleri çeşitli sebepler ile üyeliğini sonlandırmakta sorun yaşadıklarını ifade ediyorlar. Bu durumda da Exxen üyeliğinin nasıl iptal edileceği bir merak konusu. Biz de bu yazımızda Exxen üyeliği nasıl iptal edilir? sorusunu sizler için cevapladık.

Exxen Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Bir süredir hayatımızda olan ve içerikleri ile sıkça konuşulan Exxen ile ilgili detaylı bilgilerin her birine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Exxen platformuna üye olduktan sonra ücret, içerik ya da başka sebeplerden dolayı üyeliğinizi iptal ettirmek isteyebilirsiniz. Exxen platformunda üyelik iptali gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • İlk olarak yapmanız gereken Exxen platformuna kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmak olmalıdır.
  • Exxen’in ana sayfasında sağ üst bölümde profil fotoğrafınızın bulunduğu kısma tıklayın. Burada ‘Hesaplar ve Ayarlar’ bölümüne giriş yapın.
  • Karşınıza çıkan seçeneklerden ‘Abonelik Bilgilerim’ bölümüne giriş yapın. Burada açılan yeni sayfada ‘Abonelik Bölümü’ isimli bir seçenek olacak. Abonelik Bölümü seçeneğinin sağ tarafında da ‘Üyeliğimi İptal Et’ yazısını göreceksiniz. ‘Üyeliğimi İptal Et’ yazısına tıklayın. 
  • Burada yeniden bir sayfa açılacak ve bu sayfada sizden şifreniz istenecek. Hesabınızı silmek için şifrenizi girin. 
  • Şifrenizi girdikten sonra Exxen size ‘Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profil silmek istediğinize emin misiniz?’ uyarısı verecek. Burada ‘Evet’ seçeneğine tıklayın. 
  • Evet seçeneğine tıkladıktan sonra üyeliğinizi sonlandırmış olacaksınız. ‘Your profile has deleted’ (Profiliniz silinmiştir) uyarısı almanız Exxen üyeliğinizi iptal ettiğiniz anlamına gelir.
  • Bu işlemlerden sonra Exxen profilinize girmek istediğinizde profile tekrar erişim sağlayamayacaksınız.

Exxen Canlı Yardım ile Üyelik İptali

Bazı kullanıcılar hesaplarına erişim sağlamakta güçlük çektikleri için Exxen üyeliğini iptal edemiyor. Bu durumda da Exxen platformundan canlı destek alarak üyeliğinizi kolaylıkla iptal edebilirsiniz. 

Exxen canlı yardım üyelik iptali için Exxen Yardım Merkezine giriş yaparak sayfanın en altında yer alan ‘Canlı Sohbeti Başlatın’ bölümüne tıklayarak canlı yardım özelliğinden yararlanabilir ve üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz. 

Exxen Üyelik İptalinden Sonra Ücret Alınır Mı?

Exxen platformunda üyeliğini sonlandırmak isteyen kullanıcıların sorduğu sorulardan biri de üyelik iptalinden sonra herhangi bir ücret alınıp alınmayacağı oluyor. Üyeliğinizi iptal ettikten sonra hiçbir ücret ödemezsiniz. Üyelik iptal işleminden sonra Exxen platformuyla tüm bağınız kesilir ve ekstra bir iptal işlemi ücreti alınmaz. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu